Wayne Rooney z czerwoną kartką w MLS! Brutalny faul Anglika [WIDEO]

lev radin / shutterstock.com
Los Angeles FC pokonał na wyjeździe DC United 4:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Trzy gole dla gości strzelił Diego Rossi.
W 12. minucie Carlos Vela nie wykorzystał rzutu karnego. Zrehabilitował się kilka chwil później i otworzył wynik spotkania. W 27. minucie drugą bramkę zdobył Rossi, który niedługo potem skompletował już dublet.
Od 52. minuty gospodarze grali w "10". Bezpośrednią czerwoną kartkę otrzymał Wayne Rooney. Anglik popełnił brutalny faul na jednym z rywali.
Przyjezdni zwycięstwo przypieczętowali na niecały kwadrans przed końcem. Hattrick skompletował Rossi.
Dzięki tej wygranej ekipa z Kalifornii jest liderem Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 16 punktami w sześciu rozegranych meczach. W następnym spotkaniu zmierzy się z FC Cincinnati. Natomiast zespół ze stolicy jest na trzeciej pozycji na Wschodzie z 10 "oczkami" w pięciu spotkaniach. DC United podejmą teraz Montreal Impact.

Kamil Kaczmarek07 Apr 2019 · 09:14