Ważna asysta Grzegorza Krychowiaka! Reprezentant Polski pomógł w zdobyciu trzech punktów [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak błysnął w lidze saudyjskiej. Defensywny pomocnik Al-Shabab zanotował asystę, a jego zespół wygrał 2:1 z Al-Taee.
Spotkanie rozpoczęło się źle dla Krychowiaka i spółki. Już w 9. minucie rywale wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Amira Sayouda.
W 18. minucie Carlos Carvalho doprowadził do remisu. Jeszcze przed przerwą Brazylijczyk skompletował dublet.
Przy drugiej bramce Carvalho wykorzystał asystę Grzegorza Krychowiaka. Polak posłał celną centrę na głowę 27-letniego napastnika.
Al-Shabab ostatecznie wygrało to spotkanie 2:1. Drużyna Grzegorza Krychowiaka zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze saudyjskiej ze stratą dwóch punktów do Al-Nassr.
Polak rozegrał w tym sezonie 16 spotkań. Zanotował w nich dwie bramki i dwie asysty.
Adam Kłos27 Jan 2023 · 19:38