Ważne zwycięstwo GKS-u Katowice z Garbarnią Kraków

MacQtosh, wikipedia
Garbarnia Kraków przegrała u siebie z GKS-em Katowice 0:2 w poniedziałkowym meczu 31. kolejki Fortuna 1. Ligi. To bardzo ważny wynik dla "GieKSy" w kontekście utrzymania, na które szans już nie ma beniaminek.
Pierwszego gola goście strzelili pod koniec pierwszej połowy. Prowadzenie dał im w 39. minucie Wojciech Lisowski. W doliczonym czasie gry triumf ekipy z Bukowej przypieczętował Tymoteusz Puchacz.
Garbarnia ma na swoim koncie 21 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Natomiast podopieczni Dariusza Dudka plasują się na 14. pozycji, mając "oczko" przewagi nad strefą spadkową. Jego kolejnym rywalem będzie Stal Mielec.