Wejście smoka Erlinga Haalanda w Borussii Dortmund! Hat-trick Norwega w debiucie [WIDEO]

BVB
FC Augsburg przegrał z Borussią Dortmund 3:5 (1:0) w meczu 18. kolejki Bundesligi. W ekipie gości zadebiutował Erling Braut Haaland, który strzelił trzy gole.
Spotkanie miało niezwykle emocjonujący przebieg, choć pierwsza połowa nie zapowiadała aż takiej huśtawki nastroju. Po 45 minutach było zaledwie 1:0 dla gospodarzy.
Druga połowa rozpoczęła się od wielkiego strzelania - w 9 minut padły trzy gole i było już 3:1 dla Augsburga. Kilka minut później na boisku za Łukasza Piszczka zameldował się Erling Braut Haaland.
Norweg zaliczył wejście smoka. W 59. minucie zdobył kontaktowego gola i poderwał swoją drużynę do walki.
Zaledwie dwie minuty później było już 3:3. Wyrównującego gola strzelił Jadon Sancho.
W kolejnych minutach kibice BVB znów mieli powody do radości. Haaland zdobył dwie bramki, czym przypieczętował zwycięstwo gości.