Co ten Zlatan?! Co za bramka w debiucie! A potem jeszcze jedna i Szwed zapewnia zwycięstwo swojej drużynie [VIDEO]

Илья Хохлов, wikipedia
Zlatan Ibrahimović zmienił klub raptem parę dni temu, a już strzela dla nowego zespołu. Dwa gole Szweda zapewniły wygraną LA Galaxy 4:3 z Los Angeles FC.
Doświadczony napastnik wszedł na boisko w 71 minucie, a już sześć minut później po jego kapitalnym strzale z dystansu golkiper rywali musiał wyciągać piłkę z siatki.
Goście prowadzili już 3:0 po dwóch trafieniach Carlosa Veli oraz samobójczym golu Steresa. Dla gospodarzy zaczęli strzelać Lletget oraz Pontius, a do remisu doprowadził wspomniany Ibrahimović.
To nie było wszystko. W 90 minucie szwedzki napastnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców i zapewnił swojej nowej drużynie zwycięstwo.