Werder Brema pokonał Eintracht na własnym stadionie

Paul 14, wikipedia
Werder Brema pokonał przed własną publicznością Eintracht Frankfurt 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu 28. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu w 28. minucie za sprawą trafienia Zlatko Junuzovica. Autriacki pomocnik w 28. minucie po zagraniu Thomasa Delaneya pewnym uderzeniem pokonał Lukasa Hradeckya.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 53. minucie. Wówczas Kevin-Prince Boateng zagrał futbolówkę do Luki Jovica, a ten uderzeniem w lewy róg bramki wpakował ją do siatki.
Gola na wagę zwycięstwa gospodarzy strzelił w 79. minucie David Abraham, który niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.
Zespół prowadzony przez Floriana Kohfeldta zajmuje obecnie 11. miejsce w ligowej tabeli, z kolei zawodnicy Niko Kovaca plasują się na 6. pozycji.