Werder Brema - VfL Wolfsburg. Błaszczykowski w końcu dostał szansę. Składy, wynik meczu, bramki

Błaszczykowski w końcu zagrał w Bundeslidze! Dostał... 12 minut
vfl-wolfsburg.de
Werder Brema pokonał u siebie VfL Wolfsburg 2:0 (1:0) w jedynym piątkowym spotkaniu siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi.
Na Weserstadion prowadzenie gospodarzom zapewnił dziesięć minut przed przerwą Davy Klaassen. Holender mocno przymierzył z woleja z kilku metrów w długi róg. Cztery minuty przed końcem sukces miejscowych przypieczętował Johannes Eggestein.
W 78. minucie na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski. Był to pierwszy występ Polaka w Bundeslidze w tym sezonie.
Dzięki czwartej wygranej w sezonie czterokrotni mistrzowie Niemiec awansowali na drugą pozycję w tabeli. "Wilki" doznały drugiej porażki i pozostały na siódmej lokacie w klasyfikacji.