West Ham przegrał w Sheffield. Zastępca Fabiańskiego zawalił gola [WIDEO]

Twitter
Piłkarze Sheffield United wygrali u siebie z West Ham United 1:0 (0:0) w jedynym piątkowym spotkaniu 22. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Bramall Lane między słupkami gości bronił tylko kwadrans Łukasz Fabiański. Kontuzjowanego Polaka zastąpił jeszcze w pierwszej połowie David Martin. To właśnie po jego błędzie przy wyprowadzaniu piłki prowadzenie beniaminkowi zapewnił osiem minut po przerwie płaskim strzałem z pola karnego Szkot Oliver McBurnie.
"Szable" utrzymały już korzystny wynik do końca i po ósmym zwycięstwie w sezonie awansowały na piąte miejsce w tabeli. "Młoty" doznały natomiast trzeciej porażki w czterech ostatnich spotkaniach i pozostały na szesnastej lokacie w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik10 Jan 2020 · 23:06