West Ham United lepszy od Fulham. Cały mecz Fabiańskiego

chrisdorney / shutterstock.com
West Ham United pokonał u siebie Fulham 3:1 (2:1) w piątkowym meczu 27. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Stadionie Olimpijskim w Londynie całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Łukasz Fabiański. Bramkarza reprezentacji Polski już po trzech minutach gry zaskoczył silnym uderzeniem z kilku metrów Holender Ryan Babel.
Jeszcze przed przerwą straty z nawiązką odrobili Javier Hernandez oraz Issa Diop. Meksykanin i Francuz w niespełna kwadrans nie dali szans Sergio Rico strzałami głową z bliska. Sukces "Młotów" przypieczętował jeszcze już w doliczonym czasie gry Michail Antonio.
Podopieczni Manuela Pellegriniego dzięki dziesiątej wygranej w sezonie awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. Lokalni rywale doznali natomiast trzeciej porażki z rzędu i pozostali na przedostatniej lokacie.