West Ham słabszy od Newcastle. Grał Łukasz Fabiański [WIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
W pierwszej kolejce Premier League West Ham United mierzył się u siebie z Newcastle. "Młoty" z Łukaszem Fabiańskim w składzie przegrały ze "Srokami" 0:2.
Pierwsza połowa meczu w Londynie zakończyła się bezbramkowym remisem, a na boisku nie działo się zbyt wiele. Na bramki obu drużyn padły łącznie zaledwie dwa celne strzały, a najciekawszym momentem było uderzenie w poprzeczkę Fornalsa z ekipy "The Hammers".
Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 56. minucie, a jego autorem był nowy nabytek "Srok" - Callum Wilson. Anglik zdążył przed interwencją Fabiańskiego i zaatakował piłkę po zgraniu głową Jeffa Hendricka.
W końcówce padła jeszcze jedna bramka, a jej autorem był Jeff Hendricks. Irlandczyk trafił po znakomitej akcji zespołowej "Srok" i pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bezradnego Fabiańskiego.

W następnej kolejce West Ham United zagra w derbach Londynu z Arsenalem na stadionie "Kanonierów". Newcastle United podejmie Brighton & Hove Albion.
Łukasz Karyniewski12 Sep 2020 · 22:56