11:0! Wieczysta demoluje w Pucharze Polski. Peszko zdobył cztery bramki, Majewski z hat-trickiem [WIDEO]

Rafal Rusek / PressFocus
Wieczysta Kraków odniosła imponujące zwycięstwo w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Drużyna Przemysława Cecherza rozgromiła Sokół Kocmyrzów 11:0 (6:0).
Główne role w zespole z Krakowa odegrali byli reprezentanci Polsk - Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Ten pierwszy zanotował cztery trafienia, zaś ten drugi popisał się hat-trickiem.
Już w 3. minucie Wieczysta wyszła na prowadzenie. Madejski zagrał w pole karne, a tam Kura nie zmarnował okazji. W 11. minucie padła kolejna bramka. Frańczak ograł rywala i uderzył przy słupku. 120 sekund później Majewski przymierzył w "okienko".
Następnie na listę strzelców wpisał się Peszko, który znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem. Kilkadziesiąt sekund później akcję wykończył Szewczyk. Do przerwy było 6:0, bo do siatki trafił jeszcze raz trafił Peszko.
W drugiej połowie dominacja Wieczystej była równie wyraźna. Sokół Kocmyrzów nie miał nic do powiedzenie w starciu z faworyzowanym rywalem. Kolejne dwa gole zdobył Peszko. Hat-tricka skompletował Majewski. Wynik spotkania w 83. minucie ustalił Skrzypek.
Ostatecznie Wieczysta wygrała 11:0. W półfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim drużyna Przemysława Cecherza zmierzy się 14 października z Hutnikiem II Kraków.
Wieczysta Kraków - Sokół Kocmyrzów 11:0 (6:0)
Bramki: Patryk Kura (3), Adrian Frańczak (11), Radosław Majewski (13, 72, 73), Sławomir Peszko (23, 33, 55, 58), Krzysztof Szewczyk (23), Łukasz Skrzypek (83)
Daniel Makarewicz30 Sep 2020 · 18:39