Wieczysta Kraków gromi rywali. Radosław Majewski w debiucie trafił z rzutu wolnego [WIDEO]

Wieczysta Kraków pokonała Skawinkę Skawina 8:0 w meczu IV rundy Regionalnego Pucharu Polski. Dwa gole dla zwycięzców zdobył Sławomir Peszko, na listę strzelców wpisał się też Radosław Majewski.
Pojedynek drużyn z ligi okręgowej miał jednostronny przebieg. Wieczysta od samego początku dominowała na boisku, nie pozwalając rywalom dojść do głosu. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 5:0.
Dwa trafienia zanotował Sławomir Peszko, który najpierw odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym, a następnie precyzyjnie uderzył głową. Chwilę później do własnej bramki trafił Czajka.
W zespole Wieczystej dziś zadebiutował Radosław Majewski. Były reprezentant Polski swój występ okrasił trafieniem z rzutu wolnego w 31. minucie. Na 5:0 podwyższył zaś Szewczyk.
W drugiej połowie Wieczysta w pełni kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Skawinkę kolejnymi trafieniami dobili Madejski, Gawęcki oraz Frańczak.
Wieczysta Kraków – Skawinka Skawina 8:0 (5:0)

Bramki: 1:0 Peszko 7, 2;0 Peszko 13, 3:0 Czajka 18 samob., 4:0 Majewski 31, 5:0 Szewczyk 35, 6:0 Madejski 55, 7:0 Gawęcki 66, 8:0 Frańczak 82 karny.
Daniel Makarewicz02 Sep 2020 · 19:57