Wielka awantura w meczu Lazio z Interem! Mistrzowie Włoch polegli w Rzymie [WIDEO]

Inter Mediolan poległ w hicie Serie A. Mistrzowie Włoch przegrali na wyjeździe z Lazio Rzym.
Podopieczni Maurizio Sarriego liczyli, że napsują krwi ekipie "Nerazzurrich". Z bojowym nastawieniem wyszli na murawę i... zostali szybko skarceni. W 12. minucie sędzia wskazał na wapno po faulu Hysaja. "Jedenastkę" na gola zamienił Ivan Perisić.
Gospodarze ruszyli do odrabiana strat, ale nie mieli za wiele do powiedzenia przy dobrze zorganizowanej defensywie rywali. Handanovicia starał się zaskoczyć Basić, ale nie przyniosło to efektu.
Drużyn do szatni zeszył więc przy wyniku 0:1. Po przerwie Inter miał wszystko pod kontrolą aż do 64. minuty. Wówczas sędzia podyktował kolejnego karnego. Tym razem dla gospodarzy. Znakomitej okazji nie zmarnował Immobile.
W 82. minucie piłkarze Lazio wyszli na prowadzenie. Choć jeden z piłkarzy Interu leżał na boisku, to gospodarze nie przerwali akcji, a po chwili do siatki trafił Anderson. Niesportowe zachowanie rozwścieczyło przyjezdnych. Na murawie doszło do wielkiej awantury.
Lazio tuż przed końcem zadało jeszcze jeden cios. Po golu Milinkovicia-Savicia wygrało 3:1. To oznacza, że po ośmiu meczach Inter na swoim koncie ma 17 "oczek", a Lazio - 14.
Daniel Makarewicz16 Oct 2021 · 19:56