Wielka pochwała dla polskiego piłkarza po meczu z Belgią. "Więcej go poproszę"

Marcin Bulanda / PressFocus
Reprezentacja Polski przegrała z Belgią (0:1) w kolejnym meczu Ligi Narodów. Mimo to niektórzy zawodnicy z kadry Czesława Michniewicza zasłużyli na pochwały. Jednego z graczy wyróżnił dziennikarz Eleven Sports, Mateusz Święcicki.
Jedynego gola w meczu Polska - Belgia zdobył wczoraj już w 16. minucie Michy Batshuayi. Później biało-czerwoni mieli swoje szanse na wyrównanie, ale brakowało im skuteczności.
Bohaterem mógł zostać zmiennik, Karol Świderski. Pojawił się na murawie w 57. minucie i w końcówce spotkania uderzył w słupek.
Wcześniej Świderski popisał się jeszcze kapitalnym strzałem z woleja, ale jego uderzenie z trudem obronił golkiper rywali.
Ostatecznie mecz zakończył się więc zwycięstwem Belgów, jednak wspomniany Świderski i tak zebrał sporo pochwał. Jego występ ocenił na swoim Twitterze m.in. dziennikarz Eleven Sports, Mateusz Święcicki.
- Ze Świderskim zawsze więcej dzieje się na boisku. Drugi, najlepszy polski napastnik w reprezentacji. Żywiołowy, zaangażowany, dziś o włos od ósmej bramki w kadrze w szesnastym meczu. Więcej go poproszę - napisał.
Polska po czterech meczach Ligi Narodów zajmuje w swojej grupie trzecie miejsce. Podczas czerwcowych spotkań zgromadziła cztery punkty.
Adam Nowacki15 Jun 2022 · 07:19
Źródło: Twitter ./ Mateusz Święcicki