Wielki hit na remis! Fenomenalny Ronaldo, ogromny błąd de Gei i kapitalna bomba Nacho! [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
Co to było za widowisko! Po pełnym emocji meczu Portugalia zremisowała z Hiszpanią 3:3. Ozdobami starcia były piękne trafienie Nacho i hat trick Cristiano Ronaldo.
Pełną relację z meczu przeczytacie TUTAJ.
Spotkanie zaczęło się od szturmu Portugalii, co wyraźnie zaskoczyło Hiszpanów. W 3. minucie Nacho sfaulował Ronaldo w polu karnym i sędzia - po konsultacji VAR - wskazał na wapno.
Do piłki podszedł Ronaldo i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce de Gei.
W kolejnych minutach Hiszpanie próbowali odrobić straty, a Portugalczycy wyprowadzali bardzo groźne kontry. Wreszcie w 24. minucie po indywidualnej akcji Diego Costa zdobył wyrównującą bramkę. Wokół okoliczności, w jakich padł ten gol, pojawiło się sporo kontrowersji, ponieważ wydaje się, że Pepe został sfaulowany w akcji bramkowej Hiszpanów. Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.
Chwilę później Hiszpanie mogli już prowadzić, ale Isco trafił w poprzeczkę.
Tuż przed przerwą Ronaldo znów dał prowadzenie Portugalii. W tej akcji najbardziej pomógł mu... David de Gea, który popełnił olbrzymi błąd.
Pierwszy kwadrans drugiej połowy należał do Hiszpanii. Najpierw znów na listę strzelców wpisał się Diego Costa, a kilka minut później prawdziwą bombą popisał się Nacho.
W kolejnych minutach wynik nie uległ zmianie aż nastąpiła 88. minuta. Wtedy Cristiano Ronaldo strzelił swoją trzecią bramką.
Portugalczyk popisał się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.