Fatalny mecz Kamila Glika! Samobój reprezentanta Polski, koszmar Benevento

Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Kamil Glik strzelił samobójczego gola w meczu Benevento z Crotone. Jego drużyna przegrała 1:4.
Glik wyszedł na boisko jako kapitan swojej drużyny. Niestety już w piątej minucie wbił piłkę do swojej bramki.
Crotone podwyższyło prowadzenie w 29. minucie. Do bramki trafił Simy, ale udział przy jego golu miał Glik. Polak praktycznie przy nim asystował.
Koszmar Benevento trwał po przerwie. W 54. minucie gola strzelił Simy, a jedenaście minut później do siatki trafił Vulić. Goście w końcówce zdobyli honorową bramkę. W 83. minucie zrobił to Falque.
Dla Glika był to osiemnasty mecz w tym sezonie ligi włoskiej. Dotąd z boiska nie zszedł nawet na minutę.
W barwach Crotone tym razem nie gra Arkadiusz Reca. Kadrowicz Jerzego Brzęczka pauzuje za żółte kartki.
Marcin Karbowski17 Jan 2021 · 15:20
Źródło: Twitter