Wielki sen Erlinga Haalanda w Bundeslidze wciąż trwa. Dublet Norwega przeciwko Rafałowi Gikiewiczowi [WIDEO]

Twitter
Borussia Dortmund pokonała Union Berlin aż 5:0 (2:0) w meczu 20. kolejki Bundesligi.
W składach obu drużyn nie zabrakło Polaków. Na prawej stronie defensywy BVB pojawił się Łukasz Piszczek, a Rafał Gikiewicz zajął miejsce między słupkami bramki Unionu.
Polski golkiper w ciągu 5 minut musiał dwukrotnie wyjmować piłkę z siatki. Najpierw pokonał go Jadon Sancho.
Następnie prowadzenie gospodarzy podwyższył Erling Haaland, który z bliska wpakował piłkę do bramki. To 6. gol Norwega w 3 meczu Bundesligi.
W 68. minucie padła bramka na 3:0 - rzut karny na gola zamienił Marco Reus. Chwilę później Axel Witsel pokonał Rafała Gikiewicza.
Zaledwie sześć minut po tym znów dał o sobie znać Haaland, który strzałem z pola karnego drugi raz wbił piłkę piłkę do bramki polskiego bramkarza.
Ostatecznie Borussia wygrała aż 5:0.