Wielkie emocje w Los Angeles. Grad goli i pierwszy hat trick Ibrahimovica w MLS! [VIDEO]

YouTube
Los Angeles Galaxy pokonało u siebie Orlando City 4:3 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Zlatan Ibrahimović.
Do przerwy prowadzili goście. Wynik otworzył dla nich Cristian Higuita. Na 1:1 trafił Giovani dos Santos po podaniu „Ibry”. Tuż przed zejściem do szatni Michael Ciani pokonał własnego bramkarza i to ekipa z Florydy była w lepszych nastrojach.
Druga połowa należała do Ibrahimovicia. Na gola Szweda w 47. minucie szybko odpowiedział jeszcze Dom Dwyer. Jednak między 67. i 71. minutą „Ibra” trafił jeszcze dwukrotnie, kompletując swój pierwszy hat-trick w MLS i zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.
Po tej wygranej drużyna z Kalifornii zajmuje trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 35 punktami. W następnym meczu zagra na wyjeździe z Colorado Rapids.
Natomiast zespół z Florydy plasuje się na dziewiątej pozycji na Wschodzie, mając na swoim koncie 22 „oczka”. Jego kolejnym rywalem będzie New England Revolution.