Wielkie emocje w meczu Evertonu z beniaminkiem! Piękny gol z wolnego, świetny debiut Richarlisona i czerwona kartka! [VIDEO]

Twitter
Everton zremisował z Wolverhampton 2:2 w wyjazdowym meczu 1. kolejki Premier League. W ekipie gości świetnie zaprezentował się nowy nabytek, Richarlison, autor dwóch trafień.
21-letni Brazylijczyk, który trafił do Evertonu za ok. 40 milionów euro, pierwszy raz wpisał się na listę strzelców w 17. minucie. To on najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką gości i zdobył gola.
Kilka minut przed przerwą Phil Jagielka wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Chwilę później było już 1:1, bowiem kapitalnym uderzeniem z wolnego popisał się Ruben Neves.
W 67. minucie kolejną bramkę strzelił Richarlison. Młody Brazylijczyk technicznym strzałem pokonał Rui Patricio.
Dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem bramkę na 2:2 zdobył Raul Jimenez. Nowy nabytek Wolverhampton wykorzystał dośrodkowanie Nevesa i strzałem głową pokonał Jordana Pickforda.
W końcówce spotkania pecha miał Richarlison, który przez kontuzję musiał opuścić boisko. Zmienił go Lucas Digne.