Wigry Suwałki zremisowały z Chojniczanką

Wojciech Otłowski, wikicommons
Wigry Suwałki przed własną publicznością zremisowały z Chojniczanką Chojnice 1:1 (0:1) w sobotnim meczu 2. kolejki Fortuna 1. ligi.

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Janusz Surdykowski. 32-letni napastnik w 25. minucie najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu wolnego przez Zawistowskiego i uderzeniem głową pokonał golkipera rywali.
Wigry zdołały doprowadzić do wyrównania dopiero w doliczonym czasie gry, gdy na listę strzelców wpisał się Martin Adamec.
Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę, bowiem w 73. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Robert Bartczak.
W następnej serii gier podopieczni Kamila Sochy zagrają na wyjeździe z Odrą Opolę, natomiast zespół prowadzony przez Przemysława Cecherza zagra u siebie z Rakowem.