Wilczek nie przestaje strzelać! Gol Polaka w derbach Kopenhagi

YouTube
Brondby IF zremisowało na wyjeździe z FC Kopenhaga 1:1 (1:1) w niedzielnym meczu 33. kolejki duńskiej ekstraklasy.
Reprezentant Polski strzelił gola na Parken już w 2. minucie spotkania. Wówczas napastnik wykorzystał dośrodkowanie Hany Mukhtara i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą. W 43. minucie Pieros Sotiriou przyjął futbolówkę po zagraniu Nicolaia Boilesena i zdołał umieścić ją w siatce.
Wilczek rozegrał 27. ligowy mecz w trwających obecnie rozgrywkach i strzelił 14. gola.
Podopieczni Stale'a Solbakkena zajmują obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, natomiast zespół prowadzony przez Alexandera Zornigera wciąż jest liderem rozgrywek i mają sześć punktów przewagi nad drugim FC Midtjylland.