Wimbledon: Kubot i Melo nie obronią tytułu. Zaskakująca porażka w drugiej rundzie

smileimage9 / shutterstock.com
Łukasz Kubot i Marcelo Melo obronią mistrzowskiego tytułu na kortach Wimbledonu. Polsko-brazylijska para przegrała w drugiej rundzie z Marcinem Matkowskim i Jonathanem Erlichem.
Kubot i Melo to triumfatorzy ubiegłorocznego Wimbledonu. W tym roku jednak nie powtórzą tego osiągnięcia.
W drugiej rundzie turnieju Kubot i Melo przegrali po zaciętej walce w czterech setach.
Pierwszy set padł łupem Matkowskiego i Erlicha - 6:7 (5:7). W drugiem górą byli Kubot z Melo - 6:4. W kolejnych partiach gra była bardzo wyrównana, jednak to Matkowski z partnerem byli lepsi - 6:7 (4:7), 6:7 (8:10) - i to oni zagrają w kolejne rundzie turnieju.
Daniel Makarewicz06 Jul 2018 · 19:15