Wisła Kraków wygrała z Dinamem Tbilisi

Marcin Kadziołka / shutterstock.com
Wisła Kraków wygrała z Dinamem Tbilisi 3:2 (0:0) w meczu sparingowym rozegranym w Turcji, gdzie piłkarze "Białej Gwiazdy" kończą zimowe zgrupowanie.
W pierwszej połowie zabrakło goli. Strzelanie po przerwie rozpoczął Aleksander Buska, wykańczając akcję zespołową.
Piłkarze z Gruzji wyrównali w 66. minucie po rzucie karnym. Pięć minut później krakowianie ponownie prowadzili. Tym razem to oni mieli jedenastkę, którą wykorzystał Jakub Błaszczykowski.
Dinamo wyrównało w 86. minucie, ale po czterech minutach odpowiedział Hebert. Nowy zawodnik "Białej Gwiazdy" wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego.
Dla Wisły był to drugi czwartkowy mecz kontrolny. W pierwszym krakowianie pokonali młodzieżowy zespół Lokomotiwu Moskwa 3:0.
* * * * * *

Wisła Kraków - Dinamo Tbilisi 3:2 (0:0)

Bramki: Buksa 58, Błaszczykowski 69-karny, Hebert 90 - Kapanadze 65-karny, Mekwabiszwili 85.
Wisła Kraków: Buchalik - Burliga, Klemenz, Hebert, Sadlok - Błaszczykowski (78. Szot), Żukow, Basha, Savićević, Wojtkowski - Brożek (56. Buksa).
Daniel Makarewicz30 Jan 2020 · 17:49
Źródło: asinfo