Wisła Płock lepsza od Korony Kielce w sparingu

asinfo
Wisła Płock wygrała z Koroną Kielce 3:0 w meczu sparingowym rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim. Bramki dla "Nafciarzy" zdobyli: Alan Uryga, Mateusz Szwoch oraz Karol Angielski.
Pierwszego gola Wisły strzelił już w trzeciej minucie Alan Uryga. Następne dwa trafienia dla płockiego zespołu zaliczyli zawodnicy, którzy w letniej przerwie trafili do ekipy Jerzego Brzęczka. Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisali się najpierw Mateusz Szwoch, a potem Karol Angielski.
Dla kielczan było to ostatnie spotkanie podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim. Płocczanie w kolejnym sparingu zmierzą się z cypryjskim AEK Larnaka. Mecz zostanie rozegrany 10 lipca w Opalenicy.