Wisła Płock przegrała mecz sparingowy

asinfo
Wisła Płock przegrała w meczu sparingowym z cypryjskim zespołem AEK Larnaka 0:1. Podopieczni Jerzego Brzęczka przed rozpoczęciem nowego sezonu rozegrają jeszcze jeden mecz kontrolny.
Jedynego gola w spotkaniu rozegranym w Opalenicy strzelił Ivan Trickovski, który golkipera "Nafciarzy" pokonał już w 10. minucie. Płocczanie dążyli do wyrównania, stworzyli sobie okazje, ale żadnej z nich nie wykorzystali.
Dla Wisły był to piąty sparing w letniej przerwie. Wcześniej płocki zespół wygrał z Koroną Kielce 3:0, Pogonią Siedlce 4:2 i Jagiellonią Białystok 3:1, a także przegrał z ŁKS-em Łódź 1:3.
Ostatnim sparingpartnerem Wisły będzie Stomil Olsztyn. Spotkanie zostanie rozegrane 13 lipca na Stadionie im. Kazimierza Górskiego.