Wisła Płock przegrała sparing z ŁKS-em Łódź

asinfo
W meczu sparingowym rozegranym na stadionie im. Kazimierza Górskiego, Wisła Płock przegrała z ŁKS-em Łódź 1:3 (1:1).
Jedynego gola dla zespołu z LOTTO Ekstraklasy strzelił Nico Varela w 42. minucie spotkania.
Bramki dla zespołu z Łodzi zdobywali odpowiednio Jewhen Radionow w pierwszej połowie starcia, a także Rafał Kujawai Kamil Żylski odpowiednio w 58. oraz 90. minucie.
ŁKS to zespół, który awansował do Nice 1. ligi i w przyszłym sezonie będzie występował na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej.
Kolejnym sparingpartnerem "Nafciarzy" będzie Pogoń Siedlce, z którą zagra w sobotę 30 czerwca w Płocku.