Wisła Płock zremisowała z Gónikiem Zabrze. Angulo zaczął sezon od gola i... niewykorzystanego karnego [WIDEO]

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Wisła Płock zremisowała przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:0) w ostatnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.
* * * * * *

Tak padła bramka:
1:0 Dominik Furman 49-karny

Przemysław Wiśniewski sfaulował Oskara Zawadę i sędzia po analizie VAR podyktował rzut karny. "Jedenastkę" wykorzystał pewnie Furman i zespół z Mazowsza objął w ten sposób prowadzenie.
1:1 Igor Angulo 75'

Hiszpan zrehabilitował się za niewykorzystany rzut karny w pierwszej połowie i wykorzystał sytuację sam na sam po świetnym zagraniu w pole karne Kamila Zapolnika.
Zawodnik meczu: Bartłomiej Żynel. Młody golkiper "Nafciarzy" obronił w pierwszej połowie rzut karny wykonywany przez Igora Angulo i swoją interwencją zasłużył na wyróżnienie.
Kamil Kaczmarek22 Jul 2019 · 20:00