Wisła przegrała z rezerwami Villarrealu

asinfo.
Piłkarze Wisły Kraków przegrali z Villarreal CF B 1:2 w meczu towarzyskim rozegranym na Castellon de la Plana.
Piłkarze "Białej Gwiazdy" przebywają obecnie na zgrupowaniu w Hiszpanii i w jego ramach rozegrali sparing z Villarreal CF B. Na Castellon de la Plana krakowski klub już w 9. minucie objął prowadzenie za sprawą Carlosa Lopeza, który oddał potężny strzał z dystansu w samo okienko bramki.
Hiszpanie zdołali jednak doprowadzić do wyrównania w 22. minucie, dzięki trafieniu Simona Moreno. Na osiem minut przed końcem spotkania zamieszanie w polu karnym Wisły wykorzystał Adrian Dalmau, który zdobył bramkę na wagę zwycięstwo swojej drużyny.