Wisła zremisowała z Ruchem w sparingu

asinfo
W kolejnym przedsezonowym sparingu piłkarze chorzowskiego Ruchu zremisowali z Wisłą Kraków 1:1. Spotkanie odbyło się w podkrakowskich Myślenicach.

Podopieczni Waldemara Fornalika objęli prowadzenie w 11. minucie po golu sprowadzonego z Legii Warszawa Araka, któremu asystował Paweł Oleksy. Biała Gwiazda wyrównała już w 23. minucie, egzekwując rzut karny. Jego wykonawcą był Zdenek Ondrasek.

Kolejnym rywalem krakowian będzie MFK Karvina, natomiast chorzowianie zmierzą się z mistrzem Izraela, Hapoelem Beer Szewa.

***

Wisła Kraków – Ruch Chorzów 1:1 (1:1)

1:0 Jakub Arak 11
1:1 Zdenek Ondrasek 23

Wisła:
I połowa: Buchalik – Jović, Sadlok, Głowacki, Pietrzak – Małecki, Brlek, Kujawa, Boguski – Brożek, Ondrasek.

II połowa: Buchalik – Żemło, Uryga, Cywka – Bartosz, Brlek, Popović, Małecki (63. Porębski), Mójta – Zachara, Drzazga,

Ruch:
I połowa: Skaba – Konczkowski, Grodzicki, Farkas, Oleksy – Surma, Hanzel – Mazek, Lipski, Moneta – Arak,

II połowa: Skaba (68. Miszczuk) – Komarnicki, Cichocki, Farkas (68 Wagner), Koj – Urbańczyk (68. Bargiel), Iwański, Przybecki, Walski, Żmuda – Siedlik