Włoskie media komentują parady Wojciecha Szczęsnego. "To było niesamowite" [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Wojciech Szczęsny zbiera wysokie noty za swój występ w meczu Juventusu z Ajaksem. Włoskie media uważają, że Polak był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny.
Juventus przegrał z Ajaksem 1:2 i odpadł z Ligi Mistrzów już w ćwierćfinale. Szczęsny nie zawinił przy żadnym ze straconych goli. Co więcej - uratował swoją drużynę od wyższej porażki. Wrażenie na obserwatorach zrobiła przede wszystkim interwencja po strzale Hakima Ziyecha.
Turyński dziennik "Tuttosport" ocenił Szczęsnego na 6,5. - Nie był w stanie zapobiec golom dla Ajaksu. W drugiej połowie w niesamowity sposób obronił strzał Ziyecha - komentuje gazeta.
Udane interwencje Polaka wymienia też portal Eurosportu, który przyznał mu 7. - Monumentalna parada po strzale Ziyecha, brawa za odbicie strzału van de Beeka - czytamy w uzasadnieniu.
- Interwencja po strzale Ziyecha była rewelacyjna. To, że Juventus nie stracił szans na awans już na początku drugiej połowy, było tylko jego zasługą. Był jedynym, który nie popełnił błędu przy golu de Ligta na 1:2 - komentuje portal Calciomercato.com. Polak dostał od niego 7.
TuttomercatoWeb ocenił Szczęsnego na 6,5. - Był bez skazy. Nie popełnił błędu przy straconych golach - podkreśla portal.
Kamil Kaczmarek17 Apr 2019 · 11:04
Źródło: Tuttosport, Calciomercato, TuttomercatoWEB, Eurosport