AC Milan. Włoskie media oceniły występ Krzysztofa Piątka. "To jedna z niewielu radosnych wieści"

ph.FAB / Shutterstock.com
Krzysztof Piątek zebrał dobre noty za swój występ w meczu z Lecce.
Piątek pojawił się na boisku w drugiej połowie. 14 minut wystarczyło, by Polak wpisał się na listę strzelców. Zdaniem włoskich dziennikarzy napastnik był jednym z najlepszych w swojej drużynie. AC Milan ostatecznie zremisował to spotkanie 2:2.
- Wszedł na boisko i zdobył gola. Wrócił do strzelania przed swoimi kibicami po długiej przerwie - napisano w "Calciomercato.com". Piątek został tu oceniony na "6,5".
Identyczną notę "Il Pistolero" otrzymał od włoskiego "Eurosportu". - Stary Piątek był ponownie widziany. Strzelił gola niemal tuż po wejściu na boisko - podkreślono.
"6,5" to ocena Piątka wystawiona także przez "Planetamilan". - Rewolwerowiec odblokował się również podczas akcji. To jedna z niewielu radosnych wieści tego wieczoru - czytamy w artykule.
Wyższe noty od 24-latka w drużynie "Rossonerich" zebrali Hakan Calhanoglu i Theo Hernandez.
Daniel Makarewicz21 Oct 2019 · 08:30
Źródło: sportowefakty.pl