Wojciech Szczęsny oceniony po meczu Juventusu z Sassuolo. "Potężny początek, fatalny błąd w drugiej połowie"

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Juventus pokonał Sassuolo 3:0 w 23 kolejce Serie A. Media wskazały na fantastyczną interwencję Wojciecha Szczęsnego na początku meczu i zganiły go za kiks w drugiej połowie.
Polak w 3 minucie spotkania uratował swój zespół, wychodząc górą z pojedynku sam na sam z Filipem Djuriciciem. W 55 minucie natomiast nasz golkiper wyszedł z pola karnego, ale skiksował, oddając piłkę Domenico Berardiemu. Na szczęście dla niego Włoch nie trafił do pustej bramki z dużej odległości.
Serwis calciomercato.com ocenił występ polskiego bramkarza na "6.5". - Wyjątkowy podczas interwencji przy strzałach Djuricicia oraz Locatelliego, mógł zniszczyć wszystko w drugiej połowie, gdy niemal sprezentował wyrównującego gola Berardiemu - przeczytamy.
Potężny początek meczu, gdy Szczęsny wydarł piłkę spod nóg Djuricicia i uniknął spowodowania rzutu karnego. Fatalny błąd w drugiej połowie. Na jego szczęście skuteczność Berardiego nie jest najlepsza - napisał portal tuttomercatoweb.com, dając Szczęsnemu "6".
Identyczną notę reprezentantowi Polski wystawił serwis juventusnews24.com, a 90min.com dał mu "7".
Jakub Kreśliński11 Feb 2019 · 07:56
Źródło: juventusnews24.com/90min.com/calciomercato.com/tuttomercatoweb.com