Wolfsburg - Borussia Dortmund: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie e

Wolfsburg - Borussia Dortmund: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie	e
twitter
Autor: Łukasz Karyniewski 23 maj 2020 | 13:10
W 27. kolejce Bundesligi Borussia Dortmund zmierzy się na wyjeździe z VfL Wolfsburg. Ten mecz rozpocznie się dziś o 15:30 i będzie można oglądać go nie tylko w telewizji, ale także w Internecie i to zupełnie za darmo. Więcej informacji podajemy poniżej.
Mecz VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund zostanie pokazany w telewizji na antenie Eleven Sports 1. Wszystkie możliwości obejrzenia tego spotkania online - za darmo i odpłątnie, wymieniamy w dalszej części artykułu.

Darmowy stream online z meczu Wolfsburg - Borussia Dortmund

Ten mecz będzie można oglądać także w Internecie i to zupełnie za darmo. Bezpłatny stream online jest dostępny dla wszystkich aktywnych graczy na stronie bukmachera STS. Link do niego podajemy poniżej..
Co więcej, rejestrując konto u bukmachera STS na start otrzymujemy do wykorzystania m.in. darmowy zakład o wartości 29zł! Tak wygląda pełna oferta powitalna tej firmy, dostępna po kliknięciu w powyższy link:
  • Darmowy zakład o wartości 29 zł bez wpłaty własnej - bonus będzie aktywny maksymalnie godzinę po założeniu konta.
  • Zakład bez ryzyka do 31 zł - w przypadku porażki, przegrane środki zostaną zwrócone na konto gracza. Ten bonus pozwala na rozpoczęcie przygody z obstawianiem meczów online bez ryzyka.
  • Bonus 100% od całości depozytu do 1200 zł - podwojenie pierwszej wpłaty na konto depozytowe.
Aby skorzystać z wyżej opisanej oferty, wystarczy kliknąć w podany powyżej link STS i założyć nowe konto z użyciem kodu promocyjnego o treści MEGABONUS. Należy go wpisać w trakcie rejestracji.
---
Spotkanie można oglądać również bez opłat na stronie operatora Fortuna, który także oferuje nowym graczom ofertę bonusową złożoną z trzech części. Szczegóły po kliknięciu w poniższy link

Transmisja online Wolfsburg - Borussia Dortmund w wysokiej jakości

Wszystkie spotkania emitowane na Eleven Sports lub Canal+ można oglądać na platformie Player - link do szczegółowej oferty poniżej.
Przebieg tego meczu będzie można śledzić zupełnie za darmo również na stronie Meczyki.pl. Pół godziny przed meczem rozpocznie się relacja LIVE, w trakcie której wszyscy zalogowani użytkownicy będą mogli skorzystać z opcji czatu.

Czy Borussia potwierdzi swoją wysoką formę?

W 26. kolejce Borussia Dortmund bezlitośnie rozprawiła się z Schalke w derbach Westfalii. Wolfsburg również ma za sobą udany mecz i wyjazdową wygraną z Augsburgiem. Trudno powiedzieć, jak zespół z Dortmundu poradzi sobie na stronie "Wilków", ponieważ Borussia u siebie i na wyjeździe gra na zupełnie różnym poziomie. typujemy, że obie drużyny strzelą bramkę - kurs wynosi 1.60.
Źródło: własne