Juventus znów zawiódł. Mistrzowie Włoch stracili trzy gole na własnym stadionie! [WIDEO]

bestino / shutterstock.com
Juventus przed własną publicznością zremisował z Parmą Calcio 3:3 (1:0) w sobotnim meczu 22. kolejki włoskiej ekstraklasy.
W pierwszej połowie jedynego gola strzelił Cristiano Ronaldo, który pokonał Luigiego Sepe uderzeniem z pola karnego.
W 62. minucie gospodarze prowadzili 2:0 po golu Daniele Ruganiego. Obrońca trafił po zagraniu głową Cristiano Ronaldo.
Parma odpowiedziała po 120 sekundach skutecznym strzałem głową Antonio Barilli. To zmotywowało turyńczyków i w 66. minucie drugą bramkę strzelił Ronaldo. Tym razem Portugalczyk wyskoczył najwyżej w polu karnym i uderzył głową. Ma już na koncie 17 goli i jestem najlepszym strzelcem Serie A.
Goście walczyli o korzystny wynik do końca, a bohaterem ekipy z regionu Emilia-Romania został Gervinho, autor dwóch goli. Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej najpierw trafił z bliska, a w doliczonym czasie gry z pola karnego.
Całe spotkanie na ławce rezerwowych klubu ze stolicy Piemontu przesiedział Wojciech Szczęsny.
"Stara Dama" jest liderem rozgrywek, ma na koncie 60 punktów i zarazem 9 punktów przewagi nad drugim w tabeli SSC Napoli. Zespół "Ducali" z dorobkiem 29 "oczek" plasuje się na 12. pozycji.
Kamil Kaczmarek02 Feb 2019 · 22:28