Remis Deportivo. Samobój Przemysława Tytonia! [VIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Granada CF zremisował u siebie z Deportivo La Coruna 1:1 (0:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 11. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Nuevo Los Carmenes całe zawody między słupkami zespołu z Galicji zaliczył Przemysław Tytoń. Golkiper reprezentacji Polski dziewięć minut przed końcem niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki po mocnym zagraniu w pole karne Davida Barrala.

Wcześniej prowadzenie przyjezdnym zapewnił dziewiętnaście minut po przerwie Florin Andone. Napastnik reprezentacji Rumunii wykorzystał świetnie wyprowadzony kontratak i w sytuacji sam na sam z bramkarzem skierował piłkę do siatki.

Obie drużyny w ten sposób po raz czwarty w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Pozostający bez wygranej zespół z Andaluzji zamyka klasyfikację, natomiast drużyna z Galicji jest szesnasta w tabeli.