Karim Benzema przypieczętował zwycięstwo Realu. Na początku "Królewscy" mieli problemy z Realem Betis [VIDEO]

Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Real Madryt wygrał z Realem Betis 5:3 (1:2) w wyjazdowym meczu 24. kolejki Primera Division.
Wydawało się, że zwycięstwo z PSG w Lidze Mistrzów zapoczątkuje serię regularnej, dobrej gry także w Hiszpanii. Początek meczu mógł na to wskazywać, gdyż już po 11 minutach "Królewscy" prowadzili. Marco Asensio uderzeniem głową skutecznie dobił strzał Cristiano Ronaldo.
W kolejnych minutach do głosu doszli gospodarze, a gości osłabiła jeszcze kontuzja Marcelo, który w 30. minucie musiał opuścić pole gry.
Najpierw za sprawą trafienia Mandiego Real Betis wyrównał. Zaledwie cztery minuty później było już 2:1 dla gospodarzy, gdyż samobójczą bramkę strzelił Nacho.
Oto trafienie Nacho:
Po przerwie "Królewscy" zareagowali bardzo mocno na boiskowe wydarzenia. Sergio Ramos szybko doprowadził do wyrównania, a następnie drugiego gola w meczu zdobył Asensio.
W 65. minucie czwartą bramkę dla gości zdobył Cristiano Ronaldo. Dwadzieścia minut później kontaktową bramkę strzelił Sergio Leon. W doliczonym czasie gry Karim Benzema przypieczętował zwycięstwo Realu Madryt piątą bramką gości.