Wstyd! Kompromitacja! Legia przegrała w Warszawie z mistrzem Luksemburga! [VIDEO]

asinfo
Legia Warszawa przegrała 1:2 z F91 Dudelange przed własną publicznością w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy.
Zupełnie niespodziewanie to goście objęli prowadzenie w 23 minucie. Jeden z rywali przedarł się prawą stroną boiska, wpadł w pole karne, zagrał, piłka odbiła się jeszcze od naszego obrońcy, a z jedenastego metra do bramki posłał ją strzałem z powietrza Couturier.
Odpowiedź legionistów była błyskawiczna. Cztery minuty później Carlitos znalazł się sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali i doprowadził do remisu.
Jeszcze w pierwszej połowie mistrz Polski stracił zawodnika. W 44 minucie Astiz ratował swój zespół, by nie było sytuacji sam na sam, sfaulował i za moment wyleciał z boiska.
Legia jeszcze bardziej utrudniła sobie sytuację w 62 minucie. Szymański faulował w polu karnym, a jedenastkę wykorzystał Turpel.
Więcej bramek już nie zobaczyliśmy i Legia doznała kompromitującej porażki w Warszawie z mistrzem Luksemburga.