Wszołek strzelił bramkę, ale wygrał Grosicki. QPR przegrywa z Hull City

W 20. kolejce Championship Hull City wygrało na wyjeździe z Queens Park Rangers i oddaliło się od strefy spadkowej. Paweł Wszołek strzelił bramkę, ale ostatecznie to „Tygrysy" Kamila Grosickiego wygrały 3:2.
W 22. minucie meczu drużyna Hull City prowadziła już 2:0. Bramki dla gości strzelali Bowen i Henriksen.
Paweł Wszołek strzelił bramkę kontaktową w 24. minucie. Asystę przy tym golu zaliczył Angel Rangel.
W 69. minucie jeszcze padł trzeci gol dla Hull, a zdobył go ponownie Bowen. Na to trafienie gospodarze potrafili odpowiedzieć już tylko golem na 3:2. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie w Londynie.
Po tym meczu QPR znajduje się na 11. miejscu w tabeli. „Tygrysy" dzięki wygranej awansowały na 19. lokatę.

Kacper Dąderewicz01 Dec 2018 · 18:37