Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Wybrano Najlepsze Piątki NBA sezonu 2018/19. LeBron James dopiero w trzeciej drużynie

LeBron James
Źródło zdjęcia: Airman 1st Class Daniel Hughes/99th Air Base Wing / wikicommons

Poznaliśmy Najlepsze Piątki NBA sezonu 2018/19. W pierwszej drużynie zabrakło miejsca dla LeBrona Jamesa, który miał bardzo nieudany sezon w barwach Los Angeles Lakers.

W czwartek ogłoszono Najlepsze Piątki rozgrywek 2018/19 NBA i nie ma w nich żadnego zaskoczenia. W pierwszej drużynie znaleźli się Stephen Curry, Nikola Jokić, Paul George, Giannis Antetokounmpo i James Harden.

Do drugiej drużynie wybrani zostali się m.in. Kevin Durant i Kawhi Leonard. Dopiero w trzeciej znalazło się miejsce dla LeBrona Jamesa. "Król" po raz pierwszy w swojej 16-letniej karierze nie pojawił się w najlepszym zespole.

*****
Najlepsze Piątki NBA 2018/19

Pierwsza Piątka NBA sezonu 2018/19: James Harden (Houston Rockets), Stephen Curry (Golden State Warriors), Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks), Paul George (Oklahoma City Thunder), Nikola Jokić (Denver Nuggets).

Druga Piątka NBA sezonu 2018/19: Damian Lillard (Portland Trail Blazers), Kyrie Irving (Boston Celtics), Kevin Durant (Golden State Warriors), Kawhi Leonard (Toronto Raptors), Joel Embiid (Philadelphia 76ers).

Trzecia Piątka NBA sezonu 2018/19: Russell Westbrook (Oklahoma City Thunder), Kemba Walker (Charlotte Hornets), Blake Griffin (Detroit Pistons), LeBron James (Los Angeles Lakers), Rudy Gobert (Utah Jazz).

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

2
26 maj 2019 | 05:46
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przecież to jest nieporozumienie, że Kawhi najlepszy skrzydłowy ligi, jest w drugiej piątce. Cały sezon regularny równa wysoka forma co przełożyło się na wynik zespołu. Chyba nie jest lubiany w NBA albo za mało medialny.
24 maj 2019 | 11:11
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Grajac z takimi patałachami to i tak nieźle że znalazł się w trzeciej piątce
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.