Wygrana Boltonu Wanderers, bramka Pawła Olkowskiego

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Zawodnicy Bolton Wanderers pokonali przed własną publicznością Millwall FC 2:1 (0:0) w sobotnim meczu 36. kolejki Championship.
Pierwszego gola na Macron Stadium strzelił Paweł Olkowski. 29-letni obrońca w 48. minucie wykorzystał dośrodkowanie Calluma Connolly'ego i pokonał Jordana Archera.
W 60. minucie bramkę na 2:0 zdobył Williams, a przy jego trafieniu asystował Gary O'Neil. Z kolei w 87. minucie jedyne trafienie na rzecz przyjezdnych zapisał na swoim koncie Lee Gregory.
Olkowski rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce ekipy "The Trotters" i przebywał na placu gry przez pełne 90 minut. Był to 32. ligowy występ Polaka w trwających rozgrywkach oraz druga zdobyta bramka.
W innych meczach 35. kolejki Championship także grali Polacy. Hull City, w którym wystąpił Kamil Grosicki przegrało z Nottingham Forest 0:3, a QPR z Pawłem Wszołkiem w wyjściowej jedenastce bezbramkowo zremisowało ze Stoke City.
W bramce Ipswich Town wystąpił również Bartosz Białkowski, a jego klub zremisował z West Bromwich Albion 1:1. 87 minut w barwach Leeds United rozegrał natomiast Mateusz Klich.