Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Wygrana Brescii, 90 minut Kupisza

16 lut 2016 | 09:21 0
Brescia Calcio zremisowała na własnym stadionie z Ascoli Calcio 2:2 (1:1) w 26. kolejce włoskiej Serie B. W barwach gospodarzy pełne 90 minut rozegrał Tomasz Kupisz.

Na Stadio Mario Rigamonti jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 11. minucie gry Andrea Caracciolo pewnie wykorzystał podyktowany rzut karny. Przyjezdni doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą, kiedy to Stefano Minelli został pokonany przez Andreę Petagnę.

W 70. minucie rywalizacji Simone Pecorini został odesłany do szatni, jednak gra w osłabieniu nie powstrzymała Petagny od zdobycia drugiej bramki. O ostatecznym podziale punktów zadecydował Edoardo Lancini, który zdobył gola po asyście Kupisza.

Brescia zajmuje aktualnie siódme miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Roberto Boscaglii mają na swoim koncie 39 punktów, z kolei Ascoli zgromadziło 28 "oczek" i znajduje się na osiemnastej lokacie.

*****
Brescia Calcio - Ascoli Calcio 2:2 (1:1)
Bramki: Caracciolo 11-karny, Lancini 83 - Petagna 41, 73.
Czerwona kartka: Pecorini (70, Ascoli) - za dwie żółte.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!