Wygrana Cardiff City z Wolverhampton

Jon Candy, wikipedia
Cardiff City FC pokonał u siebie Wolverhampton Wanderers 2:1 (0:1) w jedynym piątkowym meczu 14. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Prowadzenie przyjezdnym w stolicy Walii zapewnił po osiemnastu minutach gry uderzeniem z bliska pod poprzeczkę Matt Doherty. Dwadzieścia minut po zmianie stron wyrównał w zamieszaniu pod bramką gości Islandczyk Aron Einar Gunnarsson.
Losy konfrontacji rozstrzygnął niespełna kwadrans przed końcem David Junior Hoilett. Kanadyjczyk popisał się kapitalnym uderzeniem z narożnika pola karnego w samo okienko.
"Bluebirds" po trzecim zwycięstwie w sezonie awansowali na piętnaste miejsce w tabeli. "Wilki" doznały szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na jedenastej lokacie w klasyfikacji.