Wygrana Getafe w Sewilli

EFECREATA.COM/Shutterstock
Betis Sewilla uległ u siebie Getafe CF 1:2 (0:2) w drugim niedzielnym meczu 26. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Benito Villamarin prowadzenie przyjezdnym zapewnił po dwudziestu minutach gry strzałem głową po koźle Urugwajczyk Leandro Cabrera. Minutę przed przerwą podwyższył w sytuacji sam na sam Jaime Mata.
Kwadrans przed końcem kontaktowego gola uzyskał uderzeniem przy słupku w długi róg Joaquin Sanchez. Na więcej jednak "Azulones" nie pozwolili już gospodarzom i dzięki trzeciej wygranej w czterech ostatnich meczach zespół z przedmieść Madrytu odzyskał czwarte miejsce w tabeli.
"Verdiblancos" natomiast doznali dziesiątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na siódmej lokacie w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli już sześć punktów.