Wygrana Leeds United, grał Klich, Miazek na ławce

berm_teerawat / shutterstock.com
Piłkarze Leeds United pokonali u siebie Bristol City FC 2:0 (0:0) w sobotnim meczu 18. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Elland Road w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł na murawę Mateusz Klich. Pomocnika reprezentacji Polski osiem minut przed końcem zastąpił Lewis Baker. Całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwował natomiast Kamil Miazek.
Prowadzenie "Pawiom" zapewnił w drugiej połowie Kemar Roofe, a wynik ustalił cztery minuty przed końcem Hiszpan Pablo Hernandez, który wcześniej asystował również przy pierwszym trafieniu.
Trzykrotni mistrzowie Anglii po dziewiątym zwycięstwie w sezonie awansowali na drugie miejsce w tabeli. "The Robins", którzy kończyli w osłabieniu, doznali natomiast czwartej przegranej z rzędu i spadli na czternastą lokatę w klasyfikacji.