Wygrana Levante z Realem Valladolid

Голубович Дмитрий, wikipedia
Levante UD pokonało u siebie Real Valladolid 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu 20. kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadi Ciutat de Valencia gospodarze objęli prowadzenie w końcówce pierwszej połowy. Trzy minuty przed przerwą Ruben Rochina precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne i Coke strzałem głową zaskoczył golkipera przyjezdnych.
Sukces przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry Roger Marti, który wykończył płaskim uderzeniem z narożnika pola karnego wyprowadzony z własnej połowy kontratak.
Popularni "Granotas" po siódmym zwycięstwie w sezonie awansowali na dziesiąte miejsce w tabeli. Beniaminek doznał natomiast trzeciej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i spadli na piętnastą lokatę w klasyfikacji.