Wygrana Lokomotiwu Moskwa, grali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak

Bukharev Oleg/Shutterstock
Lokomotiw Moskwa wygrał u siebie z Jenisejem Krasnojarsk 2:1 (0:0) w meczu 26. kolejki Priemjer Ligi. W zespole gospodarzy po 90 minut rozegrali Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus.
Na RZD Arena długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Lokomotiw prowadzenie objął w 67. minucie, kiedy Valery Kichin trafił do własnej bramki.
Goście do wyrównali w 84. minucie. Michaił Kostyukov trafił z kilku metrów, dobijając uderzenie Alekseia Gritsayenki.
Cztery minuty później wygraną zespołowi z Moskwy zapewnił Jefferson Farfan. Peruwiańczyk uderzył mocno z pola karnego w krótki róg.
W zespole gospodarzy po 90 minut rozegrali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Dla pierwszego z nich to piętnasty występ, a dla drugiego z Polaków to mecz nr 25 w tym sezonie.
W tabeli Priemjer Ligi Lokomotiw jest drugi z dorobkiem 49 punktów. Jenisej zamyka stawkę, mając na koncie 16 punktów.
Jakub Kreśliński28 Apr 2019 · 16:20