Wygrana Lokomotiwu na własnym boisku, grali Krychowiak i Rybus

MediaPictures.pl/Shutterstock
W 17. kolejce rosyjskiej Priemjer Ligi Lokomotiw Moskwa wygrał u siebie z FK Orenburg 2:1. W zespole gospodarzy wystąpili Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak.
Do przerwy to goście byli lepsi o jedną bramkę. W 8.minucie Djordje Despotović trafił do siatki z pięciu metrów.
Gracze Lokomotiwu losy spotkania odwrócili w ostatnim kwadransie. Wyrównał Jefferson Farfan po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Manuela Ferandesa.
W 81. minucie to Portugalczyk wpisał się na listę strzelców i uderzeniem z bliska ustalił rezultat na 2:1.
W barwach gospodarzy Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak rozegrali po 90 minut. Pomocnik dodatkowo otrzymał żółtą kartkę.
W tabeli ligi rosyjskiej Lokomotiw jest czwarty z dorobkiem 28 punktów. FK Orenburg ma na koncie 22 punkty i zajmuje siódmą lokatę.