Wygrana Łudogorca, grali Góralski i Świerczok

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad pokonał u siebie Slavię Sofia 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu 19. kolejki bułgarskiej Parva Ligi.
Na obiekcie obrońców tytułu w podstawowym składzie gospodarzy pojawili się Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. Napastnika reprezentacji Polski zastąpił siedemnaście minut po zmianie stron Brazylijczyk Wanderson.
Trzy punkty mistrzom Bułgarii zapewnili tym razem jednak reprezentanci Rumunii. Siedem minut przed przerwą celnie przymierzył Cosmin Moti, a dziesięć minut po zmianie stron podwyższył z rzutu karnego Claudiu Keseru.
Dzięki piętnastej wygranej w sezonie Łudogorec umocnił się na pozycji lidera tabeli. Slavia doznała natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i jest dziesiąta w klasyfikacji.