Wygrana Łudogorca w hicie, grał Góralski

uefa.com
Łudogorec 1945 Razgrad wygrał u siebie z Lewskim Sofia 2:1 (2:0) w szlagierowym sobotnim meczu dwunastej kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy rozpoczął Jacek Góralski. Pomocnik reprezentacji Polski pojawił się na murawie dziewiętnaście minut przed końcem, zastępując Brazylijczyka Gustavo Campanharo.
Dwubramkowe prowadzenie do przerwy zapewnili obrońcom tytułu Holender Jody Lukoki oraz Brazylijczyk Wanderson. Po zmianie stron kontaktowego gola strzelił Stanisław Kostow, ale na więcej stołeczną drużynę nie było już stać.
Ludogorec dzięki szóstej wygranej z rzędu awansował na pozycję lidera tabeli. Lewski doznał natomiast drugiej porażki w sezonie i spadł na drugą lokatę w klasyfikacji.