Wygrana West Hamu w ostatnim sparingu, grał Fabiański

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
W ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem ligowego sezonu West Ham United pokonał Angers SCO 1:0. Całe spotkanie w bramce "Młotów" rozegrał Łukasz Fabiański.
Dla angielskiego zespołu był to szósty sparing w letniej przerwie i zarazem próba generalna przed startem Premier League. West Ham United w austriackiej miejscowości Grodig pokonał francuski zespół Angers SCO 1:0.
Jedynego gola strzelił Javier Hernandez w 24. minucie. Dla Chicharito był to jedyny mecz kontrolny w jakim wziął udział. Meksykanin odpoczywał dłużej po udziale w mistrzostwach świata.
Po raz drugi w ekipie "Młotów" wystąpił natomiast Łukasz Fabiański. Reprezentant Polski spędził między słupkami 90 minut i zachował czyste konto. 33- letni golkiper latem przeniósł się do WHU ze Swansea City i o miejsce w bramce walczy z Hiszpanem Adrianem.
Pierwszy ligowy mecz West Ham United rozegra 12 sierpnia na wyjeździe z Liverpoolem.